Menu

Osteoartroza

Často se ptáte, co to je osteoartroza. Artróza( osteoartroza )je velmi bolestivé onemocnění kloubů, které velmi často postihuje starší lidi. S věkem nárůst onemocnění ještě víc stoupá. Musíte na to davat pozor – lekáře říkají, že artrotickými příznaky nemohou trpět i lidé podstatně mladší.Čeho se tyka artróza a…

Čeho se tyka artróza a co může Vám bolet. Artrózou jsou postiženy nejčastěji páteř, velké klouby a některé malé klouby rukou. Nemoc se projevuje i omezením funkčnosti kloubů. Je na to nějaký lek. Určítě ano. Jsou různé gele dostupné na farmaceutickým trhu. Třeba je to olfen gel. Víte jak ho použivat. Určítě nejlepší odpoved na tuto otázku Vám řekně lékář, ale pokud nemáte čas, aby se na odborníka obratit, mužete klidně podívat se na příbalový leták. Jak poznat příznaky artrozy. Artróza má celou škálu příznaků, důležité je stadium choroby se nacházíte.

artróza

Foto: www.therapy.cz

Uvédemé Vám několik z nich:…

artróza

Foto: www.stefajir.cz

Uvédemé Vám několik z nich: deformace a zhrubění kloubu, omezení funkce kloubu, otok kloubu, bolest nebo pohybová ztuhlost. Olfen gel můžete používát na tyto bolesti, ale dlouhodobější pravidelné užívání přípravku( při vleklých chorobách, např. při revmatismu )je nutno konzultovat s lékařem. Doufámé, že tento článek pomůže Vám ve válce s chorobou.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *