Menu

Nemoc páteře

bolesti páteře

Foto: www.bolestizad.net

Stres, deprese, nebo těžká manuálni práce. Všechno to může být příčínou bolesti Váší páteře. Proč to vzníka a jaká čast páteře může nejvíc bolet. Lekáře říkají: nejvíce zatěžovaným úsekem páteře, tudíž také nejčastěji postiženým je bederní páteř. Proč. V ní se uplatňují největší svalové skupiny.Příčínou takových bolesti jsou jen…

Příčínou takových bolesti jsou jen deprese, stres nebo práce. Pravě ne. Jsou i dálší příčíny. Nejčastěji příčínou je přetížení následkem špatného držení těla nebo chybných pohybových návyků. Obrovskou roli hraje i nadváha. Musíte davát pozor na svůj zdrávotní styl a jídlo. Pamatujte: cviky, cviky a ještě jednou cviky pomůžou Vám zvládnout tuto civilizáční nemoc. Odbornící zdůraznují i dálší příčiny: bolest zad neznamená pouze postižení páteře s přilehlými svaly a klouby, ale může být odrazem nemoci vnitřního orgánu.

bolesti páteře

Foto: www.spokojenedeti.cz

Pamatujte: bolesti beder mohou souviset…

Pamatujte: bolesti beder mohou souviset s poruchou ledvin, bolest křížové oblasti se může objevit třeba u žen, které mají gynekologické problémy. A když často bolí Vám hlava musíte ověřít jestli nemáte problémy s krční páteře. Pokud máte problém se zdráví hledejte pomoc u odborníka a ne na Internetu. To bude pro Vás nejlepší a určítě usnádní Váš život.

bolesti páteře

Foto: mojelekarna.cz

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *